Aktuality

Fotografie z autogramiády knihy rozhovorů C. Höschla s M. Němcovou "O životě"

Čtvrtek, 24 Říjen 2013 09:26

ikona_MN_A_CH_KNIHA

Na tiskové konferenci v úterý 23.10.2013 v Cafe Louvre v Praze podpořila ODS i řada známých osobností z kulturní a společenské sféry, mezi jinými herečka Iva Janžurová, herec Ondřej Pavelka, dirigent Libor Pešek, grafik Vladimír Suchánek nebo psychiatr Cyril Höschl, který s Miroslavou Němcovou vedl rozhovor „O životě“, který v knižní podobě po tiskové konferenci Miroslava Němcová podepsala hostům její autogramiády.

Fotografie si prohlédněte uvnitř článku.

Podpory a videozdravice známých osobností - "My volíme Miroslavu Němcovou".


ikona_volime_MN_2
Pokračování

 

Zveme Vás na předvolební setkání s lídry ODS v Praze na smíchovský Anděl

Čtvrtek, 24 Říjen 2013 08:00

ikona_MN_SvobodaPřijďte na závěrečné předvolební setkání diskutovat s Miroslavou Němcovou, Bohuslavem Svobodou a dalšími pražskými kandidáty za ODS do Poslanecké sněmovny:

ČTVRTEK 24. října 2013 od 16 hodin- PRAHA ANDĚL

Miroslava Němcová vytyčila tři nejdůležitější důvody, proč jít k volbám a podpořit ODS.  Podle lídra ODS v parlamentních volbách Miroslavy Němcové je to zejména fakt, že ODS bude vždy bojovat za maximální svobodu jednotlivců – a to jak v podnikání, tak v osobním životě.

„ODS vznikla jako strana podporující osobní iniciativu jednotlivců, jako strana solidární s potřebnými, která nechce a nebude bránit svobodnému rozhodování lidí.  Není naší ambicí, aby stát zasahoval do všech sfér lidského života. Naším cílem je naopak stát, který své občany bude obtěžovat co nejméně.

Za jeden z nejdůležitějších důvodů proč volit ODS označila Miroslava Němcová i obranu svobody slova, která je podle ní v tuto chvíli vážně ohrožena monopolizací české mediální scény.

Již dnes se ukazuje, že část médií přichází o dosavadní míru samostatnosti a tvůrčí svobody, obecně řečeno o svobodu slova. Jsme si vědomi vlivu médií na život demokratické společnosti. Jsme si vědomi rizika, které plyne z propojení moci hospodářské, mediální a politické. Takové spojení nutně vede k autoritářskému pojetí politiky - správy státu. ODS celou dobu po roce 1989 usilovala o to, aby se nemohlo opakovat, že jeden člověk nebo jedna politická síla mohou mít rozhodující vliv na to, co se v naší zemi bude dít. Andrej Babiš a jeho hnutí představují riziko pro normální stabilní demokratický politický systém.“

Třetím důvodem, proč volit ODS, je podle Němcové fakt, že ODS vždy bránila svobodu a demokracii proti snahám některých jednotlivců, či politických stran o jejich destrukci.

Pokračování

 

Poděkování M. Němcové osobním podporovatelům v kampani

Neděle, 13 Říjen 2013 09:29

ikona_MN_podporovatelePátek 11. října 2013. M . Němcová: "Jsem velmi vděčná, že mi dnes v Café Galerii Louvre vyjádřili podporu vzácní přátelé a osobnosti v čele s panem Cyrilem Höschelem , profesorem a režisérem Milošem Horanským, panem dirigentem Liborem Peškem, zpěvačkou Petrou Janů či s hereckými osobnostmi, jako je paní Iva Janžurová, Jana Štěpánková, Eva Salzmannová, Zdena Hadrbolcová, Ondřej Pavelka či Michal Pavlata. Těší mě, že mi všichni držíte palce a věříte, stejně jako já, že v těžkých dobách se z boje neutíká a je třeba o to víc držet při sobě a společně se zasazovat o lepší budoucnost. Ostatně, naše páteční setkání označil příhodně pan profesor Horanský po vzoru T. G. Masaryka za „pátečnické“, a já s ním musím souhlasit. Velmi Vám tímto děkuji, mí pátečníci, stálí podporovatelé a přátelé."  Video ke shlédnutí zde.

Pokračování

 

Lídryně ODS Němcová přijela podpořit kandidáty na Jižní Moravu

Středa, 09 Říjen 2013 21:30

jihomoravsky_MN_ikonaVe středu 9. října 2013 zavítala Miroslava Němcová se svým volebním teamem na Jižní Moravu. Návštěvu zahájila prohlídkou Domova pro seniory v Boskovicích. Při pracovním jednání s jeho ředitelkou hovořila o rozdílech ve financování mezi poskytovateli sociálních služeb, jejichž zřizovatelem je město nebo kraj. Následovala prohlídka domova a setkání se zaměstnanci na jednotlivých odděleních. Miroslava Němcová ocenila obdivuhodnou profesionalitu personálu i lidský přistup ke klientům domova.

Před obědem se Miroslava Němcová seznámila s vedením společnosti Čokoládovny Fikar, která v Kuřimi vyrábí tradiční duté figurky a další speciální reklamní čokoládové výrobky na zakázku. Místopředsedkyni ODS pobavilo a potěšilo dárkové balení čokoládových bonbonů s vlastní podobiznou, které obdržela u příležitosti její první návštěvy firmy Fikar s.r.o..

Odpoledne se mohli občané Brna setkat s lídryní ODS Němcovou na mítinku u kávy, kam přijela podpořit lídra jihomoravské kandidátky ODS, exministra školství Petra Fialu.  Němcová, která ne billboardech ODS láká voliče heslem "Premiérka protiváhou prezidenta" se při odpovědi na otázky voličů pustila i do exprezidenta Václava Klause. Více čtěte na idnes.cz: "Vědomě poškozuje pravici, řekla Němcová o Klausovi na mítinku u kávy".

Pokračování

 

Projev M. Němcové při zahájení volební kampaně v Praze

Úterý, 01 Říjen 2013 22:14

ikona_Nemcova_lidrVážené dámy a vážení pánové, přátelé,
jako celostátní jednička – lídr ODS, vedu v těchto volbách kandidátní listinu právě v našem hlavním městě.
Jsem si vědoma své odpovědnosti a přijala jsem ji bez výhrad. Vedlo mě k tomu neochvějné přesvědčení, že
v těžkých dobách se z boje neutíká. Tomu, myslím, všichni rozumí. Jako volební jednička budu obhajovat pravicovou
politiku a dobrou pozici ODS v naší zemi.
Své odhodlání stavím na tom, jak naši společnost dnes vidím. Musíme se rozhodnout, kudy dále půjdeme,
co chceme a co ne.
Dnešní společnost v České republice, je zklamána z politiky. Vím, že za mnohé si můžeme sami. Lidé těžko snášejí
naši nesvornost, hašteřivost i neschopnost srozumitelně vysvětlit některé nepopulární změny.
Souvisí to s malou odvahou politiků vystoupit z líbivých vět do tvrdé reality a otevřeně přiznat, že některá rozhodnutí
je nutno udělat a že budou bolet.

Pokračování

 

Strana 7 z 185

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter