Aktuality

ODS: Jsme připraveni bojovat za maximálni svobodu jednotlivců

Pátek, 25 Říjen 2013 10:04

ikona_volime_MN_2Včera odpoledne proběhl na Andělu závěrečný mítink ODS, při kterém se sešli pražští kandidáti, aby naposledy před volbami mluvili s lidmi o tom, že má smysl podpořit ODS. V projevech jsme shrnuli vše, co je podstatné pro správnou a demokratickou volbu. Velice děkujeme voličům, kteří si udělali čas a zastavili se, aby si s námi popovídali. Upřímná sdělení některých z Vás a podpora, jakou jste nám včera vyjádřili, nás všechny utvrdila v tom, že po tom nelehkém období, kterým si naše strana prošla, máme Vaši důvěru.

My Vám za Vaši důvěru upřímně děkujeme a jsme připraveni bojovat za maximální svobodu jednotlivců – a to jak v podnikání, tak v osobním životě. Přijďte k volbám! Děkujeme!

Pokračování

 

Přijďte volit: 25. - 26. října 2013!

Čtvrtek, 24 Říjen 2013 21:17

ikona_volime_MNMiroslava Němcová a Bohuslav Svoboda na závěrečné tiskové konferenci ODS odmítli povolební spolupráci s KSČM, ČSSD , SPOZ a hnutím ANO 2011 Andreje Babiše. Podle Miroslavy Němcové není možné, aby „ODS po volbách spolupracovala s levicovými stranami, ale ani s nesourodým podnikatelským subjektem ANO 2011, jehož majitel Andrej Babiš má nevyřešenou minulost a existuje vážné podezření, že byl před rokem 1989 agentem StB.“

M. Němcová: "ODS je pravicová strana s nejdelší historií a největším počtem členů. Není to žádná „rychlokvaška“ na jedno použití. S krátkou přestávkou vládla celých sedm let a za tu dobu udělala i některé chyby. Poučila se ale z nich a už je nebude opakovat.

Za několik hodin se rozhodne o tom, zda KSČM a ČSSD budou moci podle libosti přepisovat Ústavu. Rozhodne se o tom, jestli se rozjede kolotoč bezuzdného státního rozhazování, které budou platit ještě naše děti. Rozhodne se o tom, jestli přijde masivní zvýšení daní, trestání za úspěch, a o tom, jestli budou z živnostníků paraziti.

Je snadné nadchnout se pro někoho, kdo nemá v politice nic za sebou, nestihl nic zkazit a má jen líbivá silácká hesla. A je daleko těžší volit s chladnou hlavou a zodpovědně." Názory podporovatelů M. Němcové čtěte níže:

Popis foto: "My Volíme Miroslavu Němcovou: herečka Z. Hadrbolcová, zpěvačka P. Janů, lékař L. Pollert, herečka J. Štěpánková, herečka V. Jeníková"

 

Pokračování

 

Fotografie z autogramiády knihy rozhovorů C. Höschla s M. Němcovou "O životě"

Čtvrtek, 24 Říjen 2013 09:26

ikona_MN_A_CH_KNIHA

Na tiskové konferenci v úterý 23.10.2013 v Cafe Louvre v Praze podpořila ODS i řada známých osobností z kulturní a společenské sféry, mezi jinými herečka Iva Janžurová, herec Ondřej Pavelka, dirigent Libor Pešek, grafik Vladimír Suchánek nebo psychiatr Cyril Höschl, který s Miroslavou Němcovou vedl rozhovor „O životě“, který v knižní podobě po tiskové konferenci Miroslava Němcová podepsala hostům její autogramiády.

Fotografie si prohlédněte uvnitř článku.

Podpory a videozdravice známých osobností - "My volíme Miroslavu Němcovou".


ikona_volime_MN_2
Pokračování

 

Zveme Vás na předvolební setkání s lídry ODS v Praze na smíchovský Anděl

Čtvrtek, 24 Říjen 2013 08:00

ikona_MN_SvobodaPřijďte na závěrečné předvolební setkání diskutovat s Miroslavou Němcovou, Bohuslavem Svobodou a dalšími pražskými kandidáty za ODS do Poslanecké sněmovny:

ČTVRTEK 24. října 2013 od 16 hodin- PRAHA ANDĚL

Miroslava Němcová vytyčila tři nejdůležitější důvody, proč jít k volbám a podpořit ODS.  Podle lídra ODS v parlamentních volbách Miroslavy Němcové je to zejména fakt, že ODS bude vždy bojovat za maximální svobodu jednotlivců – a to jak v podnikání, tak v osobním životě.

„ODS vznikla jako strana podporující osobní iniciativu jednotlivců, jako strana solidární s potřebnými, která nechce a nebude bránit svobodnému rozhodování lidí.  Není naší ambicí, aby stát zasahoval do všech sfér lidského života. Naším cílem je naopak stát, který své občany bude obtěžovat co nejméně.

Za jeden z nejdůležitějších důvodů proč volit ODS označila Miroslava Němcová i obranu svobody slova, která je podle ní v tuto chvíli vážně ohrožena monopolizací české mediální scény.

Již dnes se ukazuje, že část médií přichází o dosavadní míru samostatnosti a tvůrčí svobody, obecně řečeno o svobodu slova. Jsme si vědomi vlivu médií na život demokratické společnosti. Jsme si vědomi rizika, které plyne z propojení moci hospodářské, mediální a politické. Takové spojení nutně vede k autoritářskému pojetí politiky - správy státu. ODS celou dobu po roce 1989 usilovala o to, aby se nemohlo opakovat, že jeden člověk nebo jedna politická síla mohou mít rozhodující vliv na to, co se v naší zemi bude dít. Andrej Babiš a jeho hnutí představují riziko pro normální stabilní demokratický politický systém.“

Třetím důvodem, proč volit ODS, je podle Němcové fakt, že ODS vždy bránila svobodu a demokracii proti snahám některých jednotlivců, či politických stran o jejich destrukci.

Pokračování

 

Poděkování M. Němcové osobním podporovatelům v kampani

Neděle, 13 Říjen 2013 09:29

ikona_MN_podporovatelePátek 11. října 2013. M . Němcová: "Jsem velmi vděčná, že mi dnes v Café Galerii Louvre vyjádřili podporu vzácní přátelé a osobnosti v čele s panem Cyrilem Höschelem , profesorem a režisérem Milošem Horanským, panem dirigentem Liborem Peškem, zpěvačkou Petrou Janů či s hereckými osobnostmi, jako je paní Iva Janžurová, Jana Štěpánková, Eva Salzmannová, Zdena Hadrbolcová, Ondřej Pavelka či Michal Pavlata. Těší mě, že mi všichni držíte palce a věříte, stejně jako já, že v těžkých dobách se z boje neutíká a je třeba o to víc držet při sobě a společně se zasazovat o lepší budoucnost. Ostatně, naše páteční setkání označil příhodně pan profesor Horanský po vzoru T. G. Masaryka za „pátečnické“, a já s ním musím souhlasit. Velmi Vám tímto děkuji, mí pátečníci, stálí podporovatelé a přátelé."  Video ke shlédnutí zde.

Pokračování

 

Strana 7 z 186

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter