Avíza akcí

Avízo: Předsedkyně Němcová ozdobí spolu s osobnostmi Jihlavska vánoční stromky

Úterý, 30 Listopad 2010 16:08

zdobeni_stromku_m_nemcova_web.jpgSvůj projekt, při němž osobnosti regionu zdobí vánoční stromky, představí
ve středu 1. prosince tentokrát na radnici v Jihlavě předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miroslava Němcová. K tomu zazpívá slavný sbor Bambini di Praga.


Pětice dam představí v gotické síni jihlavské radnice, jak zdobí svůj vánoční stromek. Program s vánočním koncertem, které magistrát města v adventním čase již tradičně pořádá, zahájí 1. 12. v 15 hodin Miroslava Němcová společně s primátorem Jihlavy Jaroslavem Vymazalem. Publiku se v úvodu představí ve svých vystoupeních zpěváci sboru Zvoneček s klavírním doprovodem Elišky Vyhnálkové a za řízení Jany Jirákové. Vystoupí také žáci hudebního oddělení ZUŠ Jihlava. Během koncertu se pustí pět žen do zdobení svého stromku. Vedle M. Němcové své stromky nazdobí i manželka primátora Jihlavy Šárka Vymazalová, ředitelka sdružení jihlavských školek Mozaika Jarmila Bučková, manželka ředitele jihlavské Hospodářské komory Petra Prchalová a ředitelka vydavatelství Jihlavských listů Eva Krpálková. Po 16. hodině budou nazdobené stromky ve vánoční atmosféře představeny, aby vzápětí nastoupil ke čtyřicetiminutovému bloku Dětský pěvecký sbor Bambini di Praga, špičkové těleso českého sborového umění pod vedením sbormistra Lukáše Jindřicha. Pozvánku naleznete v příloze.

Pokračování

 

Avíza akcí předsedkyně Sněmovny Němcové v týdnu od 29. listopadu do 5. prosince 2010

Sobota, 27 Listopad 2010 23:40

paralmentcr.jpgV pondělí 29. listopadu 2010 předsedkyně Poslanecké sněmovny uvítá v Poslanecké sněmovny žáky ze základní školy Emy Destinové a v odpoledních hodinách se na Karlštejně zúčastní Mše svaté, kterou bude celebrovat arcibiskup pražský Mons. Dominik Duka.

9:30 Setkání se žáky 4. třídy Základní školy Emy Destinové (Poslanecká sněmovna)
17:00 Mše svatá, rekviem za Karla IV, celebruje arcibiskup pražský Mons. Dominik Duka (Kaple sv. Kříže, Karlštejn

Pokračování

 

Advent zahájí předsedkyně Němcová tradičním zdobením stromků v Třebíči

Čtvrtek, 25 Listopad 2010 19:11

ikona-vanocni.jpgJiž třetí rok pořádá Miroslava Němcová, předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, sérii adventních výstav s názvem „Vánoční  stromky – jak je zdobí zajímavé osobnosti kraje". Letošní ročník zahájí společně s občanským sdružením STŘED v Třebíči, na první adventní neděli, 28.11. v 16 hodin v Klubu mládeže Hájek. Přijďte se podívat, jaké jsou zvyklosti vystavovatelek při zdobení vánočního stromku na Třebíčsku, přijďte se vánočně naladit a poslechnout si koledy v podání KrisKrosKvintetu (soubor bývalých členů Bambini di Praga). Podrobnosti naleznete v pozvánce uvnitř článku.

Pokračování

 

Avíza akcí předsedkyně Sněmovny Němcové v týdnu od 22. do 28. listopadu 2010

Neděle, 21 Listopad 2010 16:17

snemovna.jpgV pondělí 22. 11. 2010 se předsedkyně Poslanecké sněmovny zúčastní slavnostního oběda, který pořádá prezident ČR na počest J.E. Christiana Wuffa, prezidenta SRN; přijme velvyslance Lucemburského velkovévodství J.E. pana Jeana Faltze a velvyslance Království Saudské Arábie J.E. pana Abdullaha A. Al. Alsheikha.

V úterý 23. 11. 2010 Miroslava Němcová uvítá v Poslanecké sněmovně seniory z Prahy-Vinoře a studentky Hotelové a střední odborné školy Turnov, bude předsedat jednání podvýboru pro novelu jednacího řádu PS, ve večerních hodinách se v rámci oslav narozenin Jaroslava Svěceného zúčastní jeho koncertu.

Ve středu 24. 11. 2010 se předsedkyně Němcová zúčastní slavnostní večeře, kterou pořádá prezident ČR na počest Jeho královské Výsosti Henriho I. velkovévody lucemburského; v Poslanecké sněmovně uvítá žáky ze Základní školy Sadská.

Pokračování

 

Avíza akcí předsedkyně Sněmovny Němcové v týdnu od 15. do 21. listopadu 2010

Neděle, 14 Listopad 2010 21:51

paralmentcr.jpgV  pondělí a v úterý 15. a 16.  listopadu předsedkyně Sněmovny Miroslava Němcová s delegací uskuteční oficiální návštěvu Italské republiky. Ve středu 17. listopadu navštíví Vatikán.

V pátek 19. listopadu uvítá Miroslava Němcová v Poslanecké sněmovně žáky ze Základní školy Podbělohorská.

V sobotu 20. listopadu- v zastoupení předsedy ODS Petra Nečase- přednese 1. místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová zdravici na volebním sjezdu KDU-ČSL, který se uskuteční ve dnech 20.-21.11.2010 v Domě kultury ve Žďáru nad Sázavou.

 

Strana 39 z 39

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter