Zákoník práce a úprava studentských brigád

paragraftema_volicu
Na prahu letních měsíců se mnoho rodin zabývá hledáním studentských brigád pro své děti.Nedávno se na mne v této souvislosti e-mailem obrátila obyvatelka ždárského regionu, paní J.S., kterou rozhořčily podmínky práce pro studenty podle nového zákoníku práce. Mnohokrát jsem v tisku vysvětlovala důvody, které mne vedly k hlasování proti této úpravě. Společně s kolegy z ODS jsme v Poslanecké sněmovně ostře vystupovali proti zákonu, avšak ani jeden ze stovek pozměňovacích návrhů nebyl přijat. Proto nyní také formou zveřejnění své odpovědi na e-mailový dotaz připomínám své argumenty.

Pokračování

 

Přečtěte si velký rozhovor v Marianne

Velký osobní rozhovor s Miroslavou Němcovou, 1. místopředsedkyní Poslanecké sněmovny, o politice, stresu a také o snech.... si můžete přečíst v červnovém čísle Marianne. Dočtete se, co Miroslavě Němcové politika dala i vzala, jak dopadl její sen o křesle a stolku v knihkupectví, ale i o tom, jak je či není emotivní.

V Marianne naleznete také zajímavé fotografie z poslaneckých lavic i mimo ně.

 

Postřehy ze Summitu prezidentů v Brně

praha_hrad

Postřehy místopředsedkyně Miroslavy Němcové ze Summitu středoevropských prezidentů

V pátek 25. května 2007 jsem se společně s českým prezidentským párem zúčastnila státní večeře na hradě Špilberku, která se konala k příležitosti plenárního zasedání středoevropských prezidentů v Brně.

Měla jsem možnost mluvit s italským prezidentem panem Giorgiem Napolitanem. Zajímala jsem se o jejich volební systém do Parlamentu, který po nedávné změně umožňuje sestavit stabilní vládu s dostatečnou převahou hlasů ve Sněmovně

aktualne

Pokračování

   

Strana 286 z 294

Kalendář

březen 2018
Ne Po Út St Čt So
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter