Manuál Úspěšné Ženy (MUŽ) startuje

TK_MUZNový, originální projekt pro současné ženy, který v Čechách dosud nemá obdoby, byl oficiálně představen na tiskové konferenci 5. dubna v Grandhotelu Bohemia. Má ambice stát se cestou, návodem, jak získat sebevědomí a jak dosáhnout svého životního cíle. Je pro ženy, které cítí potřebu splnit si své sny. Projekt vznikl ve společnosti ConPro, záštitu nad ním převzala paní Eliška Hašková Coolidge. Mezi speakery se objeví přední odborníci ze všech možných oblastí, které budoucí úspěšnou ženu zajímají. 
I. Výroční konference dlouhodobého projektu Manuál úspěšné ženy se koná 26. května 2007 od 10.00 hodin v Grandhotelu Bohemia a jejím názvem je „Jak zaujmout ve společnosti“.

Pokračování

 

Dubnové téma: Týrané děti

Miroslava NemcovaProžíváme delší jaro než obvykle. Na Štědrý den jsem si ve Žďáře fotografovala sedmikrásky, v únoru leckde vykvetly jarní květiny a keře, v polovině března se les za Křížovou nebělal sněhem, ale bledulemi. Každý rok si říkám, jaká je to nádhera a jak si v přírodě vždy odpočinu. Hlava se zklidní a umožní mi získat nadhled nad denními problémy, které se na každého z nás valí. Myslím na sílu přírody ve chvíli, kdy ve své parlamentní kanceláři píši tento článek a vím, že tentokrát se na ni spolehnout nemohu. Promýšlím si kroky, které chci udělat ve věci, která se neobjevuje poprvé a velmi mě trápí. Je to otázka týraných dětí.

Pokračování

 

Beseda o legislativě se studenty chrudimského gymnázia

paralmentcr

Chrudimský deník o besedě s Miroslavou Němcovou: Studenti „rozpitvali“ práci Parlamentu

Obraz o činnosti zákonodárného sboru přijela včera (26/4/07) mezi studenty chrudimského gymnázia podat místopředsedkyně Poslanecké sněmovny ČR Miroslava Němcová.
V rámci společenskovědního semináře se setkání zúčastnily asi čtyři desítky studentů. Školský zákon stranickou agitaci na školní půdě nedovoluje, Němcová se proto důsledně vyhýbala hodnocení práce zákonodárců ze stranických pozic.

Pokračování

   

Strana 288 z 294

Kalendář

leden 2018
Ne Po Út St Čt So
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter

bets10 mobil bahis