Média

Bílá zima

Čtvrtek, 28 Leden 2010 22:53

 

komentar.jpgJeleden, venku sněží a chvílemi mrzne. Na silnicích jsou závěje, řidiči ichodci to mají těžší. Ale nic nenormálního se přece neděje. To k ziměpatří a my s tím musíme počítat a podle toho se zařídit. Už mě nebavísledovat každodenní dramatické záběry v televizích a poslouchatvzrušené komentáře  o tom, že jsou zasněžené chodníky, že padá sníh zestřech a některé silnice jsou  neprůjezdné.  To je normální  tvář zimy. 

 

Pokračování

 

Lze pozastavit činnost KSČM?

Úterý, 05 Leden 2010 00:39

 

denik.jpgOtázka: Pozastavení činnosti KSČM? Ano či ne?
M. Němcová pro Deník 31.prosince 2009: "Pozastavení činnosti jezvláštní termín. Buď se má nějaká činnost zrušit nebo nechat.Pozastavení je trochu alibistický krok, takové ano i ne. Lepší nežpozastavení činnosti  komunistické strany by bylo, kdyby z našehopolitického světa zmizela celá tato zhoubná ideologie. Kdyby ji lidé vnaší zemi odmítli právě s vědomím toho, co napáchala.! 

 

 

Vánoční vzpomínání­

Úterý, 05 Leden 2010 00:34

z medii.jpgČasopis MLEJN, prosinec 2009

Po nebývale teplém podzimu se blíží svátky, které milují děti idospělí, Vánoce. V adventním období se vždy vracím ve vzpomínkách kevšemu, co s těmito svátky u nás doma souviselo. Jako dítě jsem bylasamozřejmě natěšená na dárky. Později jsem pekla s maminkou cukroví, skaždým rokem mě to bavilo více a více. Nyní již třetí rok peču bez ní,ale o to více na ni vzpomínám. Nevím, čím to je, že i když peču podlejejích receptů, není to ono. Asi mi chybí její letitý cvik, jejístarosvětská péče a trpělivost, s níž k přípravě svátků přistupovala. 

Pokračování

 

Názor na chystanou demostraci policistů a hasičů

Neděle, 29 Listopad 2009 22:46

denik.jpgOtázka: Chystaná demonstrace policistů a hasičů proti plánovanému čtyřprocentnímu snižování platů ve veřejné sféře. Ano, či ne?
Reakce M. Němcové - 26. listopadu 2009:

Demonstrace  mě neděsí. Jinou otázkou je, zda naše země má nyní šetřitnebo jestli má jít cestou například Lotyšska. Došly jim peníze a bankynepůjčily. Proto přišel správce -Mezinárodní měnový fond a nařídil:platy ve veřejné sféře o 40% dolů, některé školy a nemocnice sezavírají. Touto cestou já jít nechci. Jakkoli je to bolestivé, je lepšízabrzdit dříve, než narazíme do zdi.
 

Přepis on-line rozhovoru s M. Němcovou na www.lidovky.cz

Pátek, 20 Listopad 2009 19:00

lidove_noviny.jpgODSčeká o víkendu kongres, stále však není jasné, jestli se nezmění vevolební. Pokud ano, soupeřem současného šéfa strany Mirka Topolánka bymohla být místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová. Ucházela by se o jeho křeslo? A jak vidí současnou situaci ve straně? Miroslava Němcová odpovídala na serveru www.lidovky.cz v pátek 20. listopadu od 12 hodin. Přepis zodpovězených otázek naleznete uvnitř článku.

Pokračování

 

Strana 62 z 65

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter