Média

Němcová v on-line rozhovoru pro iDnes.cz: "Vedení ODS jsem nevzdala!"

Čtvrtek, 22 Říjen 2009 16:21

idnes.gifVODS to vře a hrozí, že na listopadovém kongresu budou stranícirozhodovat i o křesle Mirka Topolánka. Spekuluje se o několika jménech,které by jej mohly nahradit. Mezi nimi by mohla být místopředsedkyněSněmovny Miroslava Němcová. V on-line rozhovoru přiznala, žekandidaturu na vedení strany ani po neúspěchu v minulosti nevzdala.

Pokračování

 

M. Němcová živě na Frekvenci 1 v pořadu "Den začíná v osm"

Středa, 07 Říjen 2009 23:59

z medii.jpgHostemmoderátorů Miloše Pokorného a Romana Ondráčka na Frekvenci 1 v pořadu"Den začíná v osm" byla M. Němcová v pondělí 5. října 2009. Vysíláníznámá moderátorská dvojice zahájila otázkou, zda má M. Němcovátelefonní číslo na prezidenta Václava Klause. Celý záznam pořadu si můžete poslechnout zde.
 

Přinesou tahanice kolem voleb fiasko?

Středa, 07 Říjen 2009 01:00

denik.jpgOtázka: Myslíte si, že tahanice kolem voleb, ať už předčasných nebo řádných, přinesou fiasko, co se volební účasti týče?
Reakce M. Němcové pro Deník 8. října 2009:

To neumím odhadnout. Ale spíše se obávám, že to mnohé odradit může.Doufám, že lidé budou pečlivě zvažovat to, v jaké situaci je naše zeměa kdo jim nabízí rozumnější řešení obtížných problémů. Chápu, že mnozíjsou otráveni a znechuceni. Sama myslím na děti a vnuky, o jejichbudoucnosti volby rozhodnou.

 

Přepis rozhovoru s M. Němcovou na ČT24-pořad Interview 24

Úterý, 06 Říjen 2009 23:18

z medii.jpgVpondělí 5. října 2009 v pořadu Interview 24, který vysílá Českátelevize od 17.30 na programu ČT24, diskutovala M. Němcová s DanielouDrtinovou o tom, zda připravovaná schůzka lídrů parlamentních stran nadnovým programem vlády má smysl bez účasti premiéra a šéfa největšíopoziční strany. Přepis pořadu naleznete uvnitř článku.

Pokračování

 

M. Němcová ve Speciálu ČRo6 na téma Kulturní politika státu-přepis pořadu

Úterý, 06 Říjen 2009 23:09

z medii.jpgV neděli 4. října 2009 byla M. Němcová hostem diskusního pořadu Českého rozhlasu 6.
Deset minut po 18 hodině ČRo6 vysílal speciál z řady Názorů aargumentů na téma Kulturní politika státu. Moderátorka M. Šefčíkovádiskutovala s politiky o tom, jak má stát pečovat, má-li vůbec pečovato své hmotné i nehmotné kulturní statky. A do jaké míry má být tatopéče intenzívní a převedeme-li ji na peníze, i štědrá? Názory M.Němcové nejen na tyto otázky naleznete v doslovném přepisu tohoto rozhlasového pořadu níže.
 

Strana 64 z 65

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter