ODS: Jsme připraveni bojovat za maximálni svobodu jednotlivců

ikona_volime_MN_2Včera odpoledne proběhl na Andělu závěrečný mítink ODS, při kterém se sešli pražští kandidáti, aby naposledy před volbami mluvili s lidmi o tom, že má smysl podpořit ODS. V projevech jsme shrnuli vše, co je podstatné pro správnou a demokratickou volbu. Velice děkujeme voličům, kteří si udělali čas a zastavili se, aby si s námi popovídali. Upřímná sdělení některých z Vás a podpora, jakou jste nám včera vyjádřili, nás všechny utvrdila v tom, že po tom nelehkém období, kterým si naše strana prošla, máme Vaši důvěru.

My Vám za Vaši důvěru upřímně děkujeme a jsme připraveni bojovat za maximální svobodu jednotlivců – a to jak v podnikání, tak v osobním životě. Přijďte k volbám! Děkujeme!

volime_MN

 

Na tiskové konferenci v úterý 23.10.2013 v Cafe Louvre v Praze podpořila ODS i řada známých osobností z kulturní a společenské sféry, mezi jinými herečka Iva Janžurová, herec Ondřej Pavelka, dirigent Libor Pešek, grafik Vladimír Suchánek nebo psychiatr Cyril Höschl, který s Miroslavou Němcovou vedl rozhovor „O životě“, který v knižní podobě po tiskové konferenci Miroslava Němcová podepsala hostům její autogramiády.

Fotografie si prohlédněte uvnitř článku.

Podpory a videozdravice známých osobností - "My volíme Miroslavu Němcovou".

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter