Rozhovory v TV

Videozáznam vystoupení M. Němcové v pořadu Události, komentáře k podpisu koaliční smlouvy

Čtvrtek, 09 Leden 2014 09:33

udalosti_komentare_ct_001ČT 1 a ČT24 pořad Události, komentáře - pondělí 6. ledna 2014 - 22 hodin - téma: Podpis koaliční smlouvy
Bohuslav Sobotka, Andrej Babiš a Pavel Bělobrádek podepsali koaliční smlouvu ČSSD, ANO a KDU-ČSL. Definitivně tak potvrdili program a principy spolupráce budoucí vlády. Bude mít 17 členů včetně premiéra a dvou ministrů bez portfeje. Ve sněmovně se opře o 111 hlasů poslanců. Na tahu je teď prezident Miloš Zeman. Jsou strany připraveny na jeho možné výhrady k seznamu ministrů? Kdy bude mít Česko novou vládu? A jaká bude? Hosty speciálního vydání Událostí, komentářů budou místopředsedkyně ČSSD Alena Gajdůšková, předseda poslaneckého klubu ANO Jaroslav Faltýnek, poslanec Jan Bartošek /KDU-ČSL/, místopředsedkyně ODS, poslankyně Miroslava Němcová a předseda KSČM, místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip /KSČM/. Komentář připojí Bohumil Pečinka z Reflexu a Alexandr Mitrofanov z Práva.

Videozáznam zde: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/video/

 

Interview DD:Němcová: Éra kmotrů je za námi. Kandidátka ODS má kvalitu, jakou nepamatuji

Středa, 09 Říjen 2013 22:31

CT24MN_ikonaPŘEDVOLEBNÍ INTERVIEW - záznam a komentář k Interview s Danielou Drtinovou na ČT 24 - středa 9. 10.2013

Praha – Spojování s neprůhledným zákulisím a érou kmotrů je za námi, vzkazuje lídryně ODS v Praze Miroslava Němcová. V předvolebním Interview Daniely Drtinové zmínila třeba to, že současnou stranickou kandidátku má za nejkvalitnější za dobu svého působení ve sněmovně. Jádro podle ní tvoří osobnosti s velkým kreditem z komunální sféry či občanských povolání. A jak definuje svůj program? Realistický sled drobných systematických kroků, které je možné splnit - namísto slibů převratných dramatických změn. Video můžete zhlédnout v archivu ČT24.

Pokračování

 

Interview s předsedkyní Poslanecké sněmovny Miroslavou Němcovou

Středa, 17 Červenec 2013 09:07

ikona_MNMiroslava Němcová hostem pořadu Interview ČT 24 v úterý 16. července 2013 od 18.30. Přepis rozhovoru s moderátorem Danielem Takáčem čtěte níže.

Moderátor D. Takáč: "Petr Tluchoř, Marek Šnajdr, Ivan Fuksa nebudou stíháni pro korupci kvůli funkcím, které dostali po odchodu ze sněmovny. Rozhodl tak Nejvyšší soud. Měla by tedy teď dosavadní vládní koalice vládnout ještě dál, anebo korupce zůstane korupcí, i když se třeba schová za imunitu, poslaneckou imunitu? Nejenom o tom v Interview ČT24. V Interview s předsedkyní Poslanecké sněmovny Miroslavou Němcovou. Dobrý večer, paní předsedkyně."

Pokračování

 

Vzpomínkové shromáždění ve Velké synagoze v Plzni

Úterý, 22 Leden 2013 20:13

ikona_MNU příležitosti zahájení židovských transportů v roce 1942 se 20. ledna 2013 konalo ve Velké synagoze v Plzni vzpomínkové shromáždění.

S promluvami a s modlitbou na něm vystoupil vrchní zemský rabín Efraim Karol Sidon a stejně jako před rokem i předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Miroslava Němcová.

Audionahrávku z pietního setkání si můžete poslechnout zde

 

Miroslava Němcová na ČT: Události, komentáře

Čtvrtek, 27 Říjen 2011 17:00

udalosti_komentare_ct_00125. říjen 2011 Předsedkyně Poslanecké sněmovny a 1. místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová hovořila v komentovaných událostech ČT 24 o církveních restitucích.

ČT 24 Autor:

Vládní plán počítá s tím, že začne církve vyplácet v roce 2013. Současná přetahovaná a neshody ale můžou přípravu a přijetí zákona výrazně zkomplikovat a odsunout.

Moderátor:

A ve studiu jsou předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a 1. místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová.

Miroslava Němcová, předsedkyně sněmovny a 1. místopředsedkyně ODS:

Dobrý večer.

Pokračování

 

Strana 2 z 5

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter

bets10 mobil bahis