Rozhovory v TV

Miroslava Němcová hostem pořadu Interview ČT24

Čtvrtek, 30 Červen 2011 15:28

poslanecka_snemovna_003Miroslava Němcová byla ve čtvrtek 30. června 2011 od 18:30 hodin na programu ČT24 hostem pořadu České televize Interview ČT24. S moderátorkou Danielou Drtinovou diskutovala o uzavřeném dodatku ke koaliční smlouvě a situaci po jednání K9.

Videozáznam můžete shlédnout na webu České televize.
Hlavní témata:
- jednání K9
- dodatek koaliční smlouvy
- žádost Policie ČR o vyšetřování a vydání poslanců Víta Bárty a Jaroslava Škárky k trestnímu stíhání

 

Přepis rozhlasového pořadu Impulsy V. Moravce

Středa, 01 Červen 2011 12:36

impuls_003Rozhovor s Miroslavou Němcovou, předsedkyní PSP ČR a 1. místopředsedkyní ODS - nejen na téma narovnání vztahu státu a církví, ale také o situaci v ODS a postupu prací na reformách

31.5.2011  18:00 Impulsy Václava Moravce - přepis pořadu
 
Václav MORAVEC, moderátor
--------------------
Lídry stran současné české vládní koalice čeká další bouřlivá schůzka. Už návrh tématu k diskusi může zadrhnout očekávané středeční jednání špiček vládní koalice. Občanští demokraté chtějí dokončit diskusi o reformách, teprve potom se má mluvit o případné rekonstrukci kabinetu.

Pokračování

 

Miroslava Němcová hostem pořadu Radiofórum

Úterý, 19 Duben 2011 18:22

radiozurnal_003

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová byla v pondělí 18.4.2011 hostem pořadu Radiofórum Českého rozhlasu Radiožurnál.

Moderátor (Jan Bumba):

Takže rozhodne se dnes večer o dalším osudu vládní koalice? Nebo nás čeká jen další kolo jednání, na jehož konci uslyšíme, že se bude dál jednat? Zástupci tří koaličních stran na jedné straně říkají, že cítí zodpovědnost a chtějí zachránit co nejvíce z vládního programu. Na straně druhé jsou mezi nimi zásadní rozpory. Mimo jiné ohledně obsazení postu ministra vnitra. Předsedkyně poslaneckého klubu Věcí veřejných Karolína Peake řekla, že její strana nechce přistoupit na variantu, že by se dosavadní ministr, předseda Věcí veřejných Radek John, přesunul na nově vytvořený úřad pro boj s korupcí.

Pokračování

 

Přepis pořadu Otázky Václava Moravce- neděle 17. dubna 2011

Pondělí, 18 Duben 2011 07:20

otazky-moravec_ikonaPrvní místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová byla v neděli 17. dubna hostem pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Přepis pořadu naleznete uvnitř článku. Hlavním motivem pořadu byla otázka, zda je současná politická reprezentace ještě vůbec schopna získat ztracenou důvěru občanů. Zástupci parlamentních stran se rovněž zabývali cestami, jak vyřešit současnou politickou krizi.

Pokračování

 

Předsedkyně Poslanecké sněmovny hostem pořadu Radiofórum

Sobota, 16 Duben 2011 18:43

radiozurnal_003Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová byla v pátek 15.4.2011 hostem diskuzního pořadu Radiofórum Českého rozhlasu Radiožurnál.

Moderátor (Veronika Sedláčková):

Na vnitrostranické úrovni dnes jednali koaliční partneři. ODS a Věci veřejné se shodly, že mají zájem pokračovat v načaté spolupráci. I když občanští demokraté jsou připraveni taky na to, že vyjednávání mezi současnými vládními stranami zkrachují. Na tento scénář se chystá i ČSSD. Jejich předseda Bohuslav Sobotka byl dnes u prezidenta Václava Klause. Jak řekl v poledních Ozvěnách dne, sociální demokraté jednoznačně upřednostňují před velkou koalicí předčasné volby.

Pokračování

 

Strana 3 z 4

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter