Rozhovory v TV

Vzpomínkové shromáždění ve Velké synagoze v Plzni

Úterý, 22 Leden 2013 20:13

ikona_MNU příležitosti zahájení židovských transportů v roce 1942 se 20. ledna 2013 konalo ve Velké synagoze v Plzni vzpomínkové shromáždění.

S promluvami a s modlitbou na něm vystoupil vrchní zemský rabín Efraim Karol Sidon a stejně jako před rokem i předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Miroslava Němcová.

Audionahrávku z pietního setkání si můžete poslechnout zde

 

Miroslava Němcová na ČT: Události, komentáře

Čtvrtek, 27 Říjen 2011 17:00

udalosti_komentare_ct_00125. říjen 2011 Předsedkyně Poslanecké sněmovny a 1. místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová hovořila v komentovaných událostech ČT 24 o církveních restitucích.

ČT 24 Autor:

Vládní plán počítá s tím, že začne církve vyplácet v roce 2013. Současná přetahovaná a neshody ale můžou přípravu a přijetí zákona výrazně zkomplikovat a odsunout.

Moderátor:

A ve studiu jsou předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a 1. místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová.

Miroslava Němcová, předsedkyně sněmovny a 1. místopředsedkyně ODS:

Dobrý večer.

Pokračování

 

Přepis pořadu 20. minut Radiožurnálu s Miroslavou Němcovou

Čtvrtek, 25 Srpen 2011 10:46

Radiozurnal porad 20 minut

Podle koaliční smlouvy nesmí vláda předat Poslanecké sněmovně normu, kterou nepodpořila aspoň polovina ministrů každé koaliční strany. Je tedy ve jménu boje o odvolání Ladislava Bátory ohrožena daňová reforma schválená bez ministrů TOP 09? Snaží se TOP 09 vyvolat předčasné volby a přebrat část voličů ODS? Zaslouží si boj bratří Mašínů ocenění Zlatou lípou? A kdy se nemocní dočkají legalizace léčby konopím? Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová z ODS odpovídala ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu. Přepis pořadu naleznete uvnitř článku.

Pokračování

 

Miroslava Němcová hostem pořadu Interview ČT24

Čtvrtek, 30 Červen 2011 15:28

poslanecka_snemovna_003Miroslava Němcová byla ve čtvrtek 30. června 2011 od 18:30 hodin na programu ČT24 hostem pořadu České televize Interview ČT24. S moderátorkou Danielou Drtinovou diskutovala o uzavřeném dodatku ke koaliční smlouvě a situaci po jednání K9.

Videozáznam můžete shlédnout na webu České televize.
Hlavní témata:
- jednání K9
- dodatek koaliční smlouvy
- žádost Policie ČR o vyšetřování a vydání poslanců Víta Bárty a Jaroslava Škárky k trestnímu stíhání

 

Přepis rozhlasového pořadu Impulsy V. Moravce

Středa, 01 Červen 2011 12:36

impuls_003Rozhovor s Miroslavou Němcovou, předsedkyní PSP ČR a 1. místopředsedkyní ODS - nejen na téma narovnání vztahu státu a církví, ale také o situaci v ODS a postupu prací na reformách

31.5.2011  18:00 Impulsy Václava Moravce - přepis pořadu
 
Václav MORAVEC, moderátor
--------------------
Lídry stran současné české vládní koalice čeká další bouřlivá schůzka. Už návrh tématu k diskusi může zadrhnout očekávané středeční jednání špiček vládní koalice. Občanští demokraté chtějí dokončit diskusi o reformách, teprve potom se má mluvit o případné rekonstrukci kabinetu.

Pokračování

 

Strana 3 z 5

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter