Rozhovory v TV

Miroslava Němcová na ČT: Události, komentáře

Čtvrtek, 27 Říjen 2011 17:00

udalosti_komentare_ct_00125. říjen 2011 Předsedkyně Poslanecké sněmovny a 1. místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová hovořila v komentovaných událostech ČT 24 o církveních restitucích.

ČT 24 Autor:

Vládní plán počítá s tím, že začne církve vyplácet v roce 2013. Současná přetahovaná a neshody ale můžou přípravu a přijetí zákona výrazně zkomplikovat a odsunout.

Moderátor:

A ve studiu jsou předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a 1. místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová.

Miroslava Němcová, předsedkyně sněmovny a 1. místopředsedkyně ODS:

Dobrý večer.

Pokračování

 

Přepis pořadu 20. minut Radiožurnálu s Miroslavou Němcovou

Čtvrtek, 25 Srpen 2011 10:46

Radiozurnal porad 20 minut

Podle koaliční smlouvy nesmí vláda předat Poslanecké sněmovně normu, kterou nepodpořila aspoň polovina ministrů každé koaliční strany. Je tedy ve jménu boje o odvolání Ladislava Bátory ohrožena daňová reforma schválená bez ministrů TOP 09? Snaží se TOP 09 vyvolat předčasné volby a přebrat část voličů ODS? Zaslouží si boj bratří Mašínů ocenění Zlatou lípou? A kdy se nemocní dočkají legalizace léčby konopím? Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová z ODS odpovídala ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu. Přepis pořadu naleznete uvnitř článku.

Pokračování

 

Miroslava Němcová hostem pořadu Interview ČT24

Čtvrtek, 30 Červen 2011 15:28

poslanecka_snemovna_003Miroslava Němcová byla ve čtvrtek 30. června 2011 od 18:30 hodin na programu ČT24 hostem pořadu České televize Interview ČT24. S moderátorkou Danielou Drtinovou diskutovala o uzavřeném dodatku ke koaliční smlouvě a situaci po jednání K9.

Videozáznam můžete shlédnout na webu České televize.
Hlavní témata:
- jednání K9
- dodatek koaliční smlouvy
- žádost Policie ČR o vyšetřování a vydání poslanců Víta Bárty a Jaroslava Škárky k trestnímu stíhání

 

Přepis rozhlasového pořadu Impulsy V. Moravce

Středa, 01 Červen 2011 12:36

impuls_003Rozhovor s Miroslavou Němcovou, předsedkyní PSP ČR a 1. místopředsedkyní ODS - nejen na téma narovnání vztahu státu a církví, ale také o situaci v ODS a postupu prací na reformách

31.5.2011  18:00 Impulsy Václava Moravce - přepis pořadu
 
Václav MORAVEC, moderátor
--------------------
Lídry stran současné české vládní koalice čeká další bouřlivá schůzka. Už návrh tématu k diskusi může zadrhnout očekávané středeční jednání špiček vládní koalice. Občanští demokraté chtějí dokončit diskusi o reformách, teprve potom se má mluvit o případné rekonstrukci kabinetu.

Pokračování

 

Miroslava Němcová hostem pořadu Radiofórum

Úterý, 19 Duben 2011 18:22

radiozurnal_003

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová byla v pondělí 18.4.2011 hostem pořadu Radiofórum Českého rozhlasu Radiožurnál.

Moderátor (Jan Bumba):

Takže rozhodne se dnes večer o dalším osudu vládní koalice? Nebo nás čeká jen další kolo jednání, na jehož konci uslyšíme, že se bude dál jednat? Zástupci tří koaličních stran na jedné straně říkají, že cítí zodpovědnost a chtějí zachránit co nejvíce z vládního programu. Na straně druhé jsou mezi nimi zásadní rozpory. Mimo jiné ohledně obsazení postu ministra vnitra. Předsedkyně poslaneckého klubu Věcí veřejných Karolína Peake řekla, že její strana nechce přistoupit na variantu, že by se dosavadní ministr, předseda Věcí veřejných Radek John, přesunul na nově vytvořený úřad pro boj s korupcí.

Pokračování

 

Strana 3 z 5

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter