Rozhovory v TV

Miroslava Němcová hostem pořadu Radiofórum

Úterý, 19 Duben 2011 18:22

radiozurnal_003

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová byla v pondělí 18.4.2011 hostem pořadu Radiofórum Českého rozhlasu Radiožurnál.

Moderátor (Jan Bumba):

Takže rozhodne se dnes večer o dalším osudu vládní koalice? Nebo nás čeká jen další kolo jednání, na jehož konci uslyšíme, že se bude dál jednat? Zástupci tří koaličních stran na jedné straně říkají, že cítí zodpovědnost a chtějí zachránit co nejvíce z vládního programu. Na straně druhé jsou mezi nimi zásadní rozpory. Mimo jiné ohledně obsazení postu ministra vnitra. Předsedkyně poslaneckého klubu Věcí veřejných Karolína Peake řekla, že její strana nechce přistoupit na variantu, že by se dosavadní ministr, předseda Věcí veřejných Radek John, přesunul na nově vytvořený úřad pro boj s korupcí.

Pokračování

 

Přepis pořadu Otázky Václava Moravce- neděle 17. dubna 2011

Pondělí, 18 Duben 2011 07:20

otazky-moravec_ikonaPrvní místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová byla v neděli 17. dubna hostem pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Přepis pořadu naleznete uvnitř článku. Hlavním motivem pořadu byla otázka, zda je současná politická reprezentace ještě vůbec schopna získat ztracenou důvěru občanů. Zástupci parlamentních stran se rovněž zabývali cestami, jak vyřešit současnou politickou krizi.

Pokračování

 

Předsedkyně Poslanecké sněmovny hostem pořadu Radiofórum

Sobota, 16 Duben 2011 18:43

radiozurnal_003Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová byla v pátek 15.4.2011 hostem diskuzního pořadu Radiofórum Českého rozhlasu Radiožurnál.

Moderátor (Veronika Sedláčková):

Na vnitrostranické úrovni dnes jednali koaliční partneři. ODS a Věci veřejné se shodly, že mají zájem pokračovat v načaté spolupráci. I když občanští demokraté jsou připraveni taky na to, že vyjednávání mezi současnými vládními stranami zkrachují. Na tento scénář se chystá i ČSSD. Jejich předseda Bohuslav Sobotka byl dnes u prezidenta Václava Klause. Jak řekl v poledních Ozvěnách dne, sociální demokraté jednoznačně upřednostňují před velkou koalicí předčasné volby.

Pokračování

 

Miroslava Němcová v pořadu ČT Události, komentáře

Čtvrtek, 14 Duben 2011 18:42

udalosti_komentare_ct_002Miroslava Němcová byla ve středu 13. dubna 2011 hostem komentovaných událostí ČT.

Moderátor:

Já teď ve vysílání Událostí, komentářů vítám předsedkyně Poslanecké sněmovny a místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová. Dobrý večer.


Miroslava Němcová, předsedkyně Poslanecké sněmovny a 1. místopředsedkyně ODS:

Dobrý večer.

Pokračování

 

Miroslava Němcová v pořadu ČRo 1 Radiofórum

Čtvrtek, 14 Duben 2011 18:07

radiozurnal_003Hostem diskuzního pořadu Českého rozhlasu Radiožurnál byla ve středu 13. dubna 2011 předsedkyně Poslanecké sněmovny a 1. místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová.

Moderátor (Veronika Sedláčková):

Neformální večeře dnes čeká zástupce koaličních stran. Sejdu se v Kramářově vile v nezvyklém obsazení K12. Místo 3 zástupců, vyšle každá str. 4. Politici se scházejí po tom, co se včera ODS a VV neshodli, kdo by měl řídit Ministerstvo vnitra. Premiér ale dosud neprosadil ani požadované odvolání ministrů Johna a Dobeše. Prezident V. Klaus odmítá přijmout i demisi V. Bárty před tím, než bude znát podrobnější plán dalšího fungování vlády. Co můžeme čekat od dnešního večerního jednání? Před vysíláním jsem se na to zeptala předsedkyně poslanecké sněmovny a místopředsedkyně ODS Miroslavy Němcové.

Pokračování

 

Strana 4 z 5

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter