Tisková sdělení

Předávání Evroských cen Trebia v Obecním domě v Praze

Pondělí, 14 Březen 2011 00:00

V neděli 13. března 2011 se Miroslava Němcová zúčastnila 11. benefičního galavečera u příležitosti předávání Evropských cen Trebbia ve Smetanově síni Obecního domu v Praze. Paní předsedkyně převzala záštitu nad  udílením cen a také předala cenu Trebbia za tvůrčí činnost panu Tiboru Huszárovi.

Fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

 

Nová podoba osobních internetových stránek Miroslavy Němcové

Pondělí, 28 Únor 2011 21:27

ikona_MN

Tisková zpráva: Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová dnes představuje své nové internetové stránky. Od začátku března má její osobní web www.miroslavanemcova.cz novou grafickou podobu.

Zrekonstruované stránky návštěvníkům nabízejí každý den informaci o programu předsedkyně Sněmovny a první místopředsedkyně ODS, ilustrační fotografie z navštívených akcí, projevy, články, komentáře, ale i odkazy na výstupy v médiích.

Pokračování

 

Přijetí polského prezidenta B. Komorowského

Úterý, 22 Únor 2011 11:25

MN_a_Polsky_prezident Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová přijala dne 21. února 2011 prezidenta Polské republiky J. E. pana Bronisława Komorowského s delegací.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

 

 

 

Pokračování

 

Tisková konference předsedkyně Poslanecké sněmovny

Pátek, 11 Únor 2011 12:45

 

Předsedkyně Poslanecké sněmovny se 10. února vyjádřila k transparentnímu uzavírání smluv souvisejících s Kanceláří Poslanecké sněmovny, nominaci sira Nicholase Wintona na Nobelovu cenu míru, informovala o projektu "Nickyho rodina do škol".

Foto: MF Dnes, D. Materna

 

Pokračování

 

Strana 21 z 21

ps_banner

ods_banner

ods_vysocina_banner

vysocina_banner

zdar_banner

vylet_banner

youtube

Twitter